Yönetim Kurulu 2016-2017

ECZ.NAMAN MIZRAK
ECZ.NAMAN MIZRAK
BAŞKAN

1959 YILI AĞRI DOĞUMLUYUM. İLKÖĞRETİMİ 15 NİSAN İLK OKULU, ORTA VE LİSE EĞİTİMİNİ İSTANBUL VEFA ERKEK LİSESİNDE BİTİRDİM, ANKARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİNİ 1984 YILINDA BİTİRDİM. SERBEST ECZACILIK MESLEĞİNE BAŞLADIM. 38. BÖLGE VAN-BİTLİS- HAKKARİ ECZACI ODASI KURUCU ÜYESİ OLARAK SAYMANLIK, GENEL SEKRETERLİK VE BAŞLANLIĞINI YAPTIM.21.09.2014 TARİHİNDE YAPILAN KONGREDEN SONRA YENİDEN ODA BAŞKANLIĞI GÖREVİNE SEÇİLDİM. AYRICA VAN’DA BULUNAN SOSYAL AMAÇLI VAN-DER (VAN YOKSULLUKLA MÜCADELE VE SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA DERNEĞİ ) YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ İLE VAN EĞİTİM DERNEĞİ DENETLEME KURULU ÜYELİĞİNİDE AKTİF OLARAK DEVAM ETMEKTEYİM.


Ecz.H.Fikret BARANSEL
Ecz.H.Fikret BARANSEL
2.Başkan

 İLK VE ORTA ÖĞRETİMİNİ VAN CUMHURİYET İLK ÖĞRETİM OKULU, LİSE EĞİTİMİNİ MALATYA FEN LİSESİ, ECZACILIK EĞİTİMİNİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ'NDE TAMAMLAMIŞTIR. 2013 YILINDA YAPILMIŞ OLAN 38. BÖLGE VAN ECZACI ODASI OLAĞAN SEÇİMLİ GENEL KURULUNDAN BU YANA ODA YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ,  GENEL SEKRETERLİĞİ  VE ODA BAŞKANLIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDU.VAN BÜYÜKŞEHİR KENT KONSEYİ BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİ DEVAM ETMEKTEDİR.


Ecz.Emin Oktay GÜVENER
Ecz.Emin Oktay GÜVENER
GENEL SEKRETER

1974 YILINDA HAKKARİ/YÜKSEKOVA'DA DOĞDUM. İLK ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ YÜKSEKOVA'DA TAMAMLADIM. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ'N,DEN 1996 YILINDA MEZUN OLDUM. ECZACI ODAMIZDA YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ,GENEL SEKRETERLİK, HAYSİYET DİVANI ÜYELİĞİ VE SAYMANLIK GÖREVLERİNDE BULUNDUM. EVLİ, İKİ ÇOCUK SAHİBİYİM.


Ecz.Semra KARTAL
Ecz.Semra KARTAL
SAYMAN

13.12.1952 IĞDIR DOĞUMLUYUM ORTA ÖĞRENİMİMİ IĞDIR’DA TAMAMLADIM. 1974 YILINDA ESKİŞEHİR İ.T.İ. ECZACILIK FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDUM. SERBEST ÇALIŞMAKTAYIM VAN ECZACILAR ODASINDA 4 DÖNEM GÖREV YAPTIM VE HALEN BU GÖREVDE DEVAM ETMEKTEYİM. EVLİ 2 ÇOCUK VE 1 TORUN SAHİBİYİM.


Ecz.Münür ŞAYBAK
Ecz.Münür ŞAYBAK
VEZNEDAR

1982 Van'ın Bahçesaray ilçesinde doğdum.İlkokulu Bahçesaray'ın Ünlüce köyünde okudum.Liseyi Bitlis Anadolu Öğretmen Lisesinde okudum.2007 yılında Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun oldum.2007 yılından bu yana serbest eczacılık yapıyorum.Evli ve bir çocuk babasıyım.


Dr.Ecz.Nojdar Gonca BOZKURT
Dr.Ecz.Nojdar Gonca BOZKURT
Yönetim Kurulu Üyesi

1975 Van/Başkale doğumludur.İlk ve orta öğrenimini sırasıyla Van İnönü İlkokulu ve Vangölü Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra 1992 yılında Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'ne girmeye hak kazanmıştır.1996 yılında bu fakülteden mezun olmasının ardından Farmakoloji alanında yüksek lisans,farmakoloji ve toksikoloji alanında doktora öğrenimini tamamlamıştır.1999-2006 yılları arasında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde kamu eczacısı olarak görev yapmıştır.2006 yılında bu görevinden istifa ederek Van merkezde serbest eczacılığa başlamıştır.Çeşitli dönemlerde Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nde sözleşmeli öğretim üyesi olarak çalışmıştır.Yaklaşık 4 yıldır Van Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi Klinik Araştırmalar Etik Kurulunda görev yapmaktadır.Geçmiş dönemlerde Van Eczacı Odası Haysiyet Divanı ile Denetleme Kurulu ve Türk Eczacıları Birliği SUT Komisyonu üyelikleri görevlerinde bulunmuştur.Halen Van ili Tuşba ilçesinde Anka Eczanesi sahibi ve mesul müdürlüğü yapmakta olan Bozkurt iyi derecede ingilizce bilmektedir.Evli ve 3 çocuk annesidir.


Ecz.Gönül KURUKCU
Ecz.Gönül KURUKCU
Yönetim Kurulu Üyesi

Van'ın Erçek Mahallesinde 11.12.1986 tarihinde doğdum.İlk öğretimi Erçek Mehmetçik İÖO'nda tamamladım.Vali Haydar Bey lisesinden mezun oldum.2006 yılında Y.Y.Ü Eğitim Fakültesi Matematik öğretmenliği bölümüne yerleştim.İki yıl okuduktan sonra 2008 yılında Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesini kazanıp bölüm değiştirdim.Eczacılık fakültesinden 2013'te mezun oldum.Dört yıldır serbest eczacılık yapmaktayım.Van Eczacılar odası bünyesinde,komisyonlarında görev alsamda yönetim kurulunda aktif olarak bu dönem görev almaktayım.


Denetleme Kurulu 2016-2017

Ecz.Ferit SİNANOĞLU
Ecz.Ferit SİNANOĞLU
Denetleme Kurulu Başkanı

27.09.1982 BİTLİS AHLAT İLÇESİ AHLAT İLÇESİNDE DOĞDUM. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ AHLAT SELÇUKLU İLKÖĞRETİM OKULUNDA, LİSE EİĞİTİMİMİ İSE BİTLİS SELAHATTİN EYYÜBİ LİSESİNDE OKUDUM. MARMARA ÜNİERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ 2004 YILI MEZUNUYUM. BİTLİS İLİ AHLAT İLÇESİNDE SERBEST ECZACI OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.


Ecz.Melek YILDIZ
Ecz.Melek YILDIZ
Denetleme Kurulu Üyesi

 1978 yılında Van ili Gürpınar ilçesinde doğdum. İlk, Orta ve Lise eğitimini Van’da tamamladıktan sonra 1998 yılında Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesine kayıt yaptım.2005 yılından itibaren Van ili Merkez ilçesinde bulunan YILDIZ Eczanesinin sahip ve mesul müdürü olarak meslek hayatıma devam etmekteyim. 2005 yılında başlayan meslek hayatımın 9 yılını Van Bitlis Hakkari Eczacı Odasının 2009 – 2011 dönemi Denetleme Kurulu Üyeliği ve 2011 – 2013 dönemi Yönetim Kurulu üyeliği başta olmak üzere çeşitli komisyon ve çalıştaylarda görevler üstlendim.


Ecz.Emrah GÜVENER
Ecz.Emrah GÜVENER
Denetleme Kurulu Üyesi

1987 Hakkari Yüksekova doğumluyum. İlk öğretimimi Yüksekova da , orta öğretim ve lise eğitimi mi İstanbul da tamamladım.  2011 yılı  İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunuyum. Eczacılık mesleğime 2011 yılında Yüksekova da eczanemi açarak başladım. 2014 yılından itibaren odamızın Yüksekova İlçe Temsilciliği görevini  yapmaktayım . İLANLAR